Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації
Главная страница Обратная связь Карта сайта
"Найкращий читач України - 2013" у Херсоні

22.03.2013

  21 березня 2013 року на базі Херсонської академії неперервної освіти в рамках святкового відкриття Тижня дитячого читання на Херсонщині відбувся обласний фінал щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України - 2013». З привітальним словом до присутніх виступив заступник начальника управління - начальник відділу по роботі із закладами культури і мистецтв Мазур Ігор Романович.

  У конкурсі взяли участь учні 6-х та 7-х класів шкіл області, які стали переможцями ІІ етапу за звання кращих читачів свого району чи міста, всього 48 учасників майже з усіх районів області.
  До складу обласного журі ввійшли: Євдокія Голобородько – голова журі, доктор педагогічних наук, член-кореспондент АПН України, професор кафедри педагогіки і психології комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради; Василь Загородню – письменник, голова обласної організації Національної спілки письменників України; Анатолій Марущак – директор ТВО «Скіфія» ХОДТРК, заслужений журналіст України; Світлана Бондаренко – головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації та Надія Звягінцева – завідувач відділу бібліотечного прогнозування та інновацій обласної бібліотеки для дітей.

  За результатами тестів, шість конкурсантів, що у підсумку здобули найвищу суму балів, отримали право виборювати головний приз конкурсу у відкритому змаганні. Адже, за умовами конкурсу, два його переможці (один шестикласник та один семикласник) представлятимуть Херсонську область на VII Львівському міжнародному дитячому фестивалі, який відбудеться 16 – 19 травня 2013 року.
  Вибороли свої призові місця під час святкової програми «Читацький Х-фактор» і поїдуть до Львова за запрошенням ГО «Форум видавців» переможці конкурсу: Савенко Анастасія, учениця 6 класу Каховської гімназії та Прохоров Павло, учень 7-а класу Херсонської гімназії № 20 ім.Б.Лавреньова.

  Конкурс та святкову програму організував колектив обласної бібліотеки для дітей, а створювали святковий настрій усім учасникам конкурсу міські дитячі мистецькі колективи
  Також, було презентовано заходи, що будуть проводитися в обласній бібліотеці для дітей в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання: масштабні бібліошоу, родинні свята, прем’єри відеороликів та буктрейлерів, презентації нових книг, арт-квест вулицями Херсона, «скайп-тусовки» та «інтернет-розслідування».